PideExpress

Hızlı, taze, çıtır pide...

Sosyal Mama Projesi

Pidexpress Atıkları Mamaya Çeviriyor

Kedilere Mama Veriyoruz

Sosyal Mama Sosyal Sorumluluk Projemiz

Pidexpress müşterilerinden kalan yemekleri mamalara çevirerek hayvanlara hem yemek hem de mama yardımı yapmaktadır. Günümüz şartlarında bir çok yemek çöpe gitmesiyle birlikte israf olmaktadır. Pidexpress bu israfı önlemek için kedilere mama vermekte olup, hayvanlara da yardım etmektedir.

Kedilere Mama Veriyoruz

Özellikle en çok rastladığımız sokak hayvanı kediler olmak üzere üzere onlarla çok sık karşılaşıyoruz. Onlara mama yardımı yapıyoruz. Bazı kediler atık konusunda seçici davranabiliyor. Özellikle sahil kesimlerinde kediler için özel aldığımız mamaları dağıtıyoruz.

 

Mamaları kaplara özenle koyuyor ve takipçisi oluyoruz…

Aramızda Pidexpress gönüllüleri var bunlar sıklıkla hayvanları seven, onları benimseyen, onlara yaşamları boyunca değer veren kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler genelde üniversite öğrencileri olmak üzere yarı zamanlı çalışan kesimleri de içine almaktadır. 

Özellikle bayanların da bu konuda çok hassas olduğunu bilerek, tarafımıza yaptığımız sosyal mama projesi ile ilgili olumlu bir şekilde geri dönüş alıyoruz…

Pidexpress Sosyal Mama
Sosyal Mama Projemiz

Mamaları Bittiği Zaman Tamalıyoruz

Takipçisi olduğumuz gibi de tedarikçisi oluyoruz. Ve mamaları bittiği zaman bize sağladığınız geri dönüş sayesinde tamamlıyoruz.

Sizlerden gelen telefon ve mesaj sayesinde mamaları biten kapları dolduruyor, hayvanların karınlarını doyuyoruz. Bunda sizlerinde parmağı var. Bizler, pidexpress olarak sevginizi hayvanlarla paylaşıyoruz.

Daha fazlası için blog yazılarımızı takip edebilirsiniz…

Yardımlarınız için teşekkürler

Sizlerin kattığı değerleri de onlara götürüyor, ulaştırıyoruz…

Değerlerimizi Yükseltmek ve Bizlere Yardımcı olmak İster Misiniz?

Tek yapmanız gereken bu davranışımızı google haritalarda puanlamak…

5 yıldız vermek için | tıklayın...|