PideExpress

Hızlı, taze, çıtır pide...

Pidexpress Şişli Pide

Güzel bir yerde pide yemek mi istiyorsunuz? Pidexpress Şişli Pide Bütçenize Göre

Pidexpress Mecidiyeköy Pide
Pidexpress Şişli Pide
Mecidiyeköy Pidexpress

Şişli Mecidiyeköy’de bulunan pide işletmemiz bütçenize göre pideleri, kaliteli malzemeler kullanarak hazırlıyor ve beğeninize sunuyor. Eğer ki güzel ve taze bir pide yemek istiyorsanız mutlaka pidexpress’i ziyaret etmelisiniz. Pidexpress Profilo Alışveriş Merkezinin Yemek katında bulunmaktadır. Şişli Pide olarak hizmet verdiği sektörde 2009’dan beri 100 binlerce müşterisine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. 

Taze, çıtır, gevrek pideleri en kısa sürede özel fırınlarda pişirip damak zevkinize sunmaktadır.

Pide Deyince, Şişli Pide

Pidexpress Şişli Pide: Taze, sıcak, hijyenik ortamlarda eldiven ve bone takılarak üretilir. Hijyen kurallarına özen göstererek müşterilerimize daha temiz hizmet sunmaya önem gösteriyoruz. 

Pidexpress Şişli Pide  olarak; değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm pide ürünlerinde, bol ve kaliteli malzeme ürünleri kullanmaktayız. Pidelerin teslim süresini sıcak tutarak, siparişlerinizi en kısa süre içerisinde alıyoruz. 

Şişli pide toplu rezervasyon almakta olup; toplantı ve katılımlarda, seminerlerde, okul ve yurtlarda, üniversite ve kampüslerinde özel siparişleri kabul etmektedir. Pratik, taze, çıtır, güzel bir pide yemek için şişli pide pidexpress’i tercih edilebilirsiniz. 

Pidexpress Şişli Pide Profilo Avm içerisinde yer almaktadır. 

Taze Çıtır Pide

Lezzetli Pide

Uygun Pide

6 tane pide al 1 tanesini bizden olsun.
6 Pide al 1 Tanesini Bizden Olsun.
Pidexpress Şişli Pide

Şişli Pide, Pide Çeşitlerimiz

Pidexpress Şişli Pide Özel Fiyatlar Sunar

En çok tercih edilen pide çeşitlerimiz

Mecidiyeköy Pidexpress

Ispanak ve yumurtalı pide özel getirdiğimiz doğal yumurtalar sayesinde özenle hazırlanarak hizmete sunulur. Şişli Pide’de müşterlerimiz tarafından en fazla sevilen ıspanak ve yumurtalı pide, En çok tercih edilen pide çeşidi olarak işletmemiz de yer almıştır.

6 tane pide al 1 tanesini bizden olsun.

Mantarlı Pide bu ay restoranımızda sattığımız pide ürünlerinden birisidir. İşletmemize değişik tat arayışlarına gelen müşterilere karşılık, bulundurduğumuz özel toplanmış mantarları kaşarla birleştirerek ortaya lezzetli bir tat çıkartıyoruz. 
Bunun adı kaşarlı mantarlı pide.

6 tane pide al 1 tanesini bizden olsun.

Karışık Pide: Şişli Pide pidexpress de tercih edilen en çok ürünlerden birisi de karışık, kaşarlı pide. Özellikle akışkan kıvamı ile sucuğun eşsiz lezzetiyle birleşerek tat vermesi, müşterilerin vazgeçilmez ortak noktası oluyor. Mutlaka bize geldiğinizde, karışık kaşarlı pidenin tadını denemelisiniz. Pidexpress şişli de pide yapan en güzel yerlerden biridir. 

Pidexpress Şişli Pide

Tavuklu Pide

Sebzeli Pide

PideExpress Tavuklu Pide
Pidexpress Şişli Pide

Şişli Pide Pidexpress

Tavuklu pideyi yerken hissettiğiniz o damak tadını başka tatlarda aramanıza gerek yok. Pidexpress de ki tüm pideler özenle hazırlanır kaliteli malzemeler ile yapılır. Pidexpress de mutlaka tavuklu pide yemelisiniz. Müşterilerimizin genel olarak tercih ettiği ürünler arasında yer alan tavuklu pide, şişli de bulunan pidelerin en iyisi olmaya aday.

Sebzeli pide, özellikle diyet yapmak isteyenlerin tercih ettiği pide türüdür. İnce ve özel hamuruyla birleşen sebzelerin, müşterilerin damak tadıyla buluşuyor. Özenle seçilmiş sebzeler kullanılarak, pidenin hamuruyla buluşturuluyor. 

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini arttırmak ve değerlendirmek için sürekli olarak anketler düzenliyoruz. Buna göre değişim ve kararlar verebiliyoruz. Daha fazla odaklanıyor daha çok öz verili oluyoruz. Bu sebeple tercih edilme oranlarımızı pidelerin lezzetleriyle ve tatlarıyla birleştirip ortaya harikalar koymaya özen gösteriyoruz. Şişli Mecidiyeköy Profilo Avm içerisinde bulunan yemek firmamız; inavosyon sahibi ve yeniliklere açık bir firmadır. 

Çünkü biz geri bildirimlere çok önem veriyoruz. Bizim satın almalarımız bu yüzden sizin kendi değerlerinizdir.

Pide Hakkında Şu Yazılarımızı Okuyabilirsiniz.

Pidexpress

Pidexpress Pidexpress Pidexpress  Profilo Alışveriş Merkezinin Yemek Katındayız.  Her gün binlerce müşterisini ağırlayan pidexpress, sunmuş olduğu güzel pidelerle birlikte müşterilerin damak tadını en güzel şekilde karşılamaya çalışıyor.  Güzel, taze,çıtır, büyük…

En güzel pide nerede yenir

En güzel pide nerede yenir Pidesi en güzel mekanların içinde yer alan pidexpress şişli mecidiyeköy profilo alış veriş merkezinin içerisinde yer almaktadır. Hijyen ve ortam şartlarına dikkat eden pidexpress sunduğu…

Mecidiyeköy Pide

Mecidiyeköy Pide   Pidexpress Mecidiyeköy Pide İçin En iyi tatları sunuyor Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi Pidecisi Pidexpress Şişli Mecidiyeköy Profilo Alışveriş merkezinin yemek katında bulunmaktadır.Çaprazında Ramiz köfte yer almaktadır. Karşısında ise…

Pide deyince Pidexpress

Pide deyince Pidexpress Pide deyince Pidexpress Pidenin Türk tarihinde farklı bir önemi vardır. Özellikle hamuruna ve yöresine göre değişken tadı olmasına rağmen, bugün Türk toplumunda olmazsa olmaz olan damak tadına…

Mecidiyeköy Pide Bölgemiz İçin Butonu Tıklayabilirsiniz.

Şişli Pide Bölge Mail adresimiz:

sislipide@sislipidexpress.com