PideExpress

Hızlı, taze, çıtır pide...
Pidexpress Gülbağ Pide

Pidexpress Gülbağ Pide

Mecidiyeköy Pidexpress

Pidexpress Gülbağ Pide‘ de mutlaka pastırmalı ve yumurtalı pidelerin tadına bakmalısınız. Özellikle size özel sunumu ile gerçekleştiren tariflerle göz kamaştıran pideler, siz değerli müşterilerimizin damağında farklı bir tat bırakıyor. Pidexpress gülbağ şişli mecidiyeköy Profilo alış veriş merkezinin içinde yer almaktadır. Özenle ve hazırladığımız pidelerin taze ve çıtır çıkmasına önem veriyoruz. 

Pastırmalı ve yumurtalı pide, kıymalı ve sucuklu pide, kaşarlı ve kavurmalı pide, kuşbaşılı ve sebzeli pide şu an revaçta olan ürünlerimiz olan listeleniyor. Sizler de bu harika tadı tatmak ve deneyimlemek istiyorsanız, mutlaka gülbağ şişli pidexpress şubesine uğramalısınız… 5 dakika da hazır olan pideler, müşterilerini bekletmiyor. Son derece pratik bir şekilde hazırlanan pideler, hijyen kurallarına uyarak üretiliyor. Pidexpress Gülbağ Pideyi en iyi yapan yer olarak şişli de aday gösterilen firmalardan birisidir.

Lahmacun
Gülbağ pide
Pide gülbağ pidexpress

Sizin pide tercihiniz hangisi?

Pidexpress

Pidexpress Pidexpress Pidexpress  Profilo Alışveriş Merkezinin Yemek Katındayız.  Her gün binlerce müşterisini ağırlayan pidexpress, sunmuş olduğu güzel pidelerle birlikte müşterilerin damak tadını en güzel şekilde karşılamaya çalışıyor.  Güzel, taze,çıtır, büyük…

En güzel pide nerede yenir

En güzel pide nerede yenir Pidesi en güzel mekanların içinde yer alan pidexpress şişli mecidiyeköy profilo alış veriş merkezinin içerisinde yer almaktadır. Hijyen ve ortam şartlarına dikkat eden pidexpress sunduğu…

Mecidiyeköy Pide

Mecidiyeköy Pide   Pidexpress Mecidiyeköy Pide İçin En iyi tatları sunuyor Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi Pidecisi Pidexpress Şişli Mecidiyeköy Profilo Alışveriş merkezinin yemek katında bulunmaktadır.Çaprazında Ramiz köfte yer almaktadır. Karşısında ise…

Pide deyince Pidexpress

Pide deyince Pidexpress Pide deyince Pidexpress Pidenin Türk tarihinde farklı bir önemi vardır. Özellikle hamuruna ve yöresine göre değişken tadı olmasına rağmen, bugün Türk toplumunda olmazsa olmaz olan damak tadına…

5 Dakikada Pideniz Hazır

0 +Dakika
Taze, Sıcak, Çıtır, Pide için
5 dakika da pideniz hazır

Pidexpress Gülbağ Pide’de pideniz 5 dakika gibi kısa süre içerisinde hazır. Lezzetli ve kaliteli malzemeler kullanarak damak zevkine ulaşmaya hedefliyoruz. Acelem var, yetişmem gereken yerler var, bir an önce karnımı doyurmak istiyorum, çok acıktım diyorsanız mutlaka Pidexpress Gülbağ Pide şubesine uğramalısınız.  5 dakika da pideniz hazır.

Lezzetli, Taze, Çıtır Pideler, Pidexpress Gülbağ Pide Şubesinde.

Damak zevkinize uyum sağlıyoruz. Uygun ve kaliteli pideleri sizin için üretiyoruz. Gülbağ Pide’de Mecidiyeköy’de en çok satan pidelerden bir tanesi. Başka bir yere uğramadan önce mutlaka Gülbağ pide’ci şubemize uğramalısınız.

Pidexpress, Taze, Uyygun Pideleri Bütçenize göre belirler…

Pidexpress gülbağ pide şişli mecidiyeköy profilo alışveriş merkezinin en üst katında yer almaktadır.

Önem verdiğimiz başlıva özellikler:

  1. Hijyen ve temizlik kuralları
  2. Personel Kıyafetleri
  3. Bone ve eldiven kullanımı
  4. Günlük olarak hamur kullanım raporları
  5. Temizlik 
  6. Kullandığımız fırının bakım ve onarımları
  7. Sosyal Sorumluluk Alanları
  8. Kullandığımız kağıtların ve petlerin tekrar geri dönüşüme kazandırılmış olmaları. 
  9. Düzenli olarak yaptığımız rutin kontroller
  10. Personellerin sosyal hayatları

Pidexpress Gülbağ Pide

Tüm pidelerimizi hazırlarken en ince ayrıntısına kadar düşündük. Hiç bir malzemeyi gereksiz kullanmadık. Ne eksik ne fazla. Tam kıvamında yapmak için şef ve ustalarımız ellerinden geleni yaptılar. Pidexpress Gülbağ Pide Şubesinde en uygun ve en kaliteli malzeme kullandık.

Kaşarlı Pide, Sucuklu Pide, Karışık Pide, Kuşbaşılı Pide, Domatesli Pide, Sosisli Pide, Tavuklu Pide, Pastırmalı Yumurtalı Pide, Lahmacun olmak üzere lezzetli pide çeşitlerini öne sunduk.

Uygun pide, taze pide, kaliteli pide, Mecidiyeköy Gülbağ’da yenir.

Lezzetli Pide Pidexpress Gülbağ Pide

Pidexpress Gülbağ Pide

Gülbağ pide lezzetli pideleri damak tadınıza sunmak için gayret sarf ediyor. Taze, tadında, güzel bir pide için profilo alışveriş merkezinde bulunan merkezimizi ziyaret etmelisiniz.

Sıcak Pide: Pidelerin sıcak servis edilmesine özen gösteriyoruz.

Taze Pide:  Pidexpress Gülbağ Pidelerin taze olmasına önem gösteriyor.

Mutlaka Tadına Bakmanız Gereken Pide Çeşitlerimiz:

Kavurmalı Kaşarlı Pide, Pastırmalı Yumurtalı Pide, Taze Karışık Pide…

Pidexpress Şişli Gülbağ Şubesine Bekliyoruz…

Spor Takımlarını destekliyoruz…

Pidexpress Gülbağ Pide Olarak Mecidiyeköy Alisamiyen Sokak da bulunan Galatasaraylı taraftarı destekliyor, onlara hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Siparişlerini en kısa sürede en iyi bir şekilde teslim ediyor. Hazırlamış olduğumuz pideleri yetiştiriyoruz. Bizde takıma destek çekerek, 6 al 5 öde kampanyası gerçekleştiriyoruz.

Sadece Pidexpress Ali samiyen Galatasaray Taraftarına özel bu kampanya maç günleri için geçerlidir.

ilgili kampanya için tıkla...

Türk Sporunu ve Taraftarlarını Destekliyoruz…