PideExpress

Hızlı, taze, çıtır pide...
Anket
 

Anket

Biliyoruz sizin için zaman kaybı, bizim için değer kaybı olan ”Anket” firmamızın en önem verdiği geri bildirimlerden birisidir.
Çoğu firmalar değerlerini  ”Görüşlere önem vererek”  kalite basamaklarına çıkmak isterler. Bu durumda anketler aslında firmamızın kendi değerlerini başkalarının görüş ve önemine sunarak benimsemesidir. Bu sebeple görüşlerinizi önemsiyor, değerlendiriyoruz. En ufak bir sebep, bizim için en çok önem vermemiz gereken bir şey olabilir. Bu yüzden sizden kısacık zaman isteyerek aşağıda bulunan anket formunu doldurmanız olacaktır. 

Pidexpress olarak sosyal statülerin değerlerine önem vererek vizyon ve misyonumuzu bu değerler çerçevesinde yükseltmek istiyoruz… 

Değerlerimizi bir üst konuma taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. İsteğinize göre kullanmamızı tavsiye ettiğiniz veya önerdiğiniz malzemeleri kullanıyoruz / değiştiriyoruz. 
Çünkü biz sizi mutlulukla dinliyoruz, sizin damak tadınız bizim için çok önemli.
Şişli Pidexpress olarak özenle hazırladığımız pidelerde bulunan sevgi, sizinde bir parçanız demek. Geri bildirimler bu yüzden bizim için çok önemli. Sizinle aynı tadı yaşıyor olmamız büyük bir haz…

Bizlere gösterdiğiniz değerler için sizlere teşekkür ederiz…

PideXpress