PideExpress

Hızlı, taze, çıtır pide...
Pidexpress
 

Pidexpress

Pidexpress
Pidexpress

Pidexpress

 Profilo Alışveriş Merkezinin Yemek Katındayız. 

Her gün binlerce müşterisini ağırlayan pidexpress, sunmuş olduğu güzel pidelerle birlikte müşterilerin damak tadını en güzel şekilde karşılamaya çalışıyor. 

Güzel, taze,çıtır, büyük pideler üreten işletmemiz, hijyen ve üretim şartlarına uyum sağlamaktadır. Pideler özenle hazırlanır, düzenli bir şekilde sunulur. Express olması sebebiyle en hızlı sürede servis edilir.

2009’dan beri hizmet verdiğimiz gıda sektöründe pidelerin büyük ve lezzetli olmasını benimseyerek, müşterilerimizde farklı bir tadın algısını oluşturduk.

Nedir bu tadın algısı peki?

 Lezzetli ve akışkan kıvamı pidelerin içindeki hamurla birleştirdi, özel fırınlarda pişirdik, express yani kısa süre içerisinde de beğeninize sunduk. 

 

Pidexpress

Pidexpress Pide

Güzel ve lezzetli pideler üreten işletmemiz, pideleri tam da kıvamında sunuluyor. Mutlaka Mutlaka Pidexpress Şişli şubemize gelip bu lezzetli tatmanızı isteriz.

Hamuru, kıvamı, yoğunluğu, hazırlanışı tüm isteklerinizi karşılıyor. Pidexpress İşletmemiz her zaman en güzel ve sıcak pideleri sunmaya özen gösteriyor.

Pidexpress

Güzel bir yerde pide yemek istiyorum derseniz Pidexpress’i tercih edin. 

Damak tadının kıvamıyla verdiği sıcak ve lezzetli ısırığın mutlak ortağı olmak isteriz. Pidelerin özenle hazırlanışı ve sunumu daha güzel bir şekilde servis edilmesi, firmamızın önem verdiği en başlıca özelliklerden birisidir.

Lezzet Pidesi Pidexpress

Ürünlerin özellikle taze ve sıcak olmasına özen gösteriyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte güzel işler çıkartıyoruz. Tamamen ekip çalışması ve ekip ruhu ile birlikte çalışıyoruz. Ve iyi bir ekip olarak pidelerin lezzetli ve güzel olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Pidexpress

İşletmemiz express hizmet sunarak pidelerin yalnızca 5 dakikada hazırlanıp servis edilmesini ön görüyor. Kısa süre içerisinde özel fırınlarımızda sıcak bir şekilde tabaklara koyulan pideler. Müşterilerimizin damak tadını bekliyor.  Pide firmamız hizmet verdiğinden bugüne kadar binlerce müşterilerinin olumlu bir şekilde yorumlarını almış, lezzet gözdesi olmaya aday olmuştur. Profilo AVM’ ye geldiğiniz zaman mutlaka pidexpresse uğrayın.

Pidexpress yorumlar kısmına gelen maillerden güzel geri bildirimler almaktadır. Ayrıca Anket kısmında sunmuş olduğumuz seçeneklerde müşterilerimiz, yediği pidelerden çok memnun. Dilerseniz müşteri yorumlarına bu sayfadan bakabilir veya haritalarda konumuzu görüntüleyebilirsiniz.

Mutlu ve memnun müşteriler kazanıyoruz.

Pidexpress mecidiyeköy’de bulunan şubesiyle müşterilerine her zaman öncelik olarak sevgiyle yaklaşır. Onları özenlice dinler. Geri bildirimler her zaman bize yol gösterici en büyük detay olmuştur. Pideyi pide yapan en güzel şey, o pidedeki detayların güzel olmasıdır.

Güzel bir yerde pide yemek istiyorsanız, mutlaka bize uğramalısınız…

Çünkü: en güzel pide, pideexpress de yenir.

Pidexpress

Pidexpress: İşimizi aşkla yapıyoruz..

İşimizi sevgiyle, birliktelikle, düzenle, prensiple, aşkla işimizi baş başa yapıyoruz. Mutlaka bir gün ziyaret ederek bizlere lezzet önderliği yapabilirsiniz…

Bayilik Hizmeti Veriyoruz…

Bayilik hizmeti vererek sizinle birlikte daha fazla büyümeyi hedefliyoruz. Bayimizin 2009’dan beri 10 binlerce müşteriye hedefleyerek elde ettiği geliri, marka değeri ile paylaşmak istiyoruz.  Bizler sizlerin cesaretinizi istiyoruz…

Sosyal yardımlaşmaya önem veriyoruz.

Biz bir aile kurduk ve bu aileye hayvanlar alemini de kattık İşletmemiz de hayvanlara verilen değerler en az duygularımız kadar hassas.

Bkz:Sosyal mama projesi

Onları sizin kadar düşünüyor, ihmal etmiyor, atıkları mamaya çeviriyoruz. Pidexpress tam da bu. Gönüllü dağıtıcılarla birlikte güzel işler çıkartıyor, güveninizi kazanıyoruz.

Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Pidexpress

Mecidiyeköy Pidexpress

Mecidiyekö Pideci olarak Profilo Alışveriş merkezi, yemek katında bulunuyoruz.Lezzetli, taze, çıtır pideleri tatmanız için bize bir adım daha yakınsınız. 

Pidexpress Mecidiyeköy Pide
Gülbağ pide

İyi ve düzenli olarak kampanyalar sunuyoruz.

Kampanyalar bölümü takip ederek güncel pide kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. 

Ayrıca E-Bülten hesabına katılarak, postaların haftalık olarak mailinize gelmenizi sağlayabilirsiniz.

E-bülten sayesinde güncel kampanyalardan ve indirimlerden bilginiz olur.

Hijyene önem veriyoruz…

Pidecpress Hijyen

Gıda sektöründe eldiven olmazsa olmazdır. bizler de eldiven ve bone kullanarak, hijyen koşullarına önem gösteriyoruz. 

İhmal etmiyoruz

Bone kullanıyoruz

Firmamızda personellerimiz sürekli olarak temizlik kontrollerinden geçer. Rutin kontroller yapıldıktan sonra müşterye karşı iletişim konusunda eğitim alırlar. Hiç bir şeyi ihmal etmiyoruz. En güzel pideyi en iyi şekilde çıkarmak için gece gündüz çalışıyoruz. Firmamız saat 09:00 – 22:00 arası hizmet vermektedir.

Anasayfaya dönmek için tıklayın…

siparis@sislipidexpress.com

bilgi@sislipidexpress.com

Sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyar…