PideExpress

Hızlı, taze, çıtır pide...
Mecidiyeköy Pide
 

Pidexpress Mecidiyeköy Pide İçin En iyi tatları sunuyor

Pidexpress Mecidiyeköy Pide İçin En iyi tatları sunuyor
Pidexpress Lahmacun

Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi Pidecisi

Pidexpress Şişli Mecidiyeköy Profilo Alışveriş merkezinin yemek katında bulunmaktadır.Çaprazında Ramiz köfte yer almaktadır. Karşısında ise çay içilen alan bulunmaktadır. 
Mecidiyeköy profilo alışveriş merkezinde tek pide hizmet veren işletme, müşterilerine lezzet açısından taze ve çıtır pideleri sunmayı hedef belirlemiştir.

Pidexpress’de bir pidenin pişirilip hazırlanma süresi yaklaşık 5 dakikadır. Bu süre zarfında eriyen kaşar, sucuk, pastırma gibi malzemelerin daha güzel akışkanlık kazanması, bu süreyle eş değer bir bütünlük oluşturmaktadır.

Müşterilerini memnun eden işletme haline gelen pidexpress öz eleştirilere açık bir firma olması sebebiyle müşterilerine lezzet ve içerik konusunda düzenli olarak anket sunmaktadır. Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi Pidecisini (Pidexpress’i) ziyaret etmelisiniz.

Güzel, teze, sıcak, çıtır  pide

Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi Pidecisi
Güzel, teze, sıcak, çıtır  pide
Güzel, teze, sıcak, çıtır  pide

Uygun pide çıtır lezzet…

Güzel bir yerde pide yemek istiyorum derseniz kesinlikle pidexpress merkezimi ziyaret edebilirsiniz. En güzel pideyi kullanmış olduğumuz modern fırın teknolojisiyle yapıp müşterilerin memnuniyetini karşılaşıyoruz.

Benim için damak tadı ve lezzet önemli diyorsanız; Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi Pidecisini (Pidexpress’i) ziyaret etmelisiniz.

 

5 dakika da pideniz hazır

Pideyi güzel yapan nedir?

Bunun cevabı kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Öncelikle müşteri memnuniyeti kazanmak bizim var olma sebeplerimizden biridir. Bu işletmede, en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi hijyen kurallarıdır. Personellerin işlerini severek yapıyor olmasıdır. Daha önemlisi bizim içimizde geçerli olan buradaki kavramlardan birisi; çalışırken aile olma hissiyatı ile çabalıyoruz.

En iyi ve en güzel pideyi nasıl yaparım? En güzel ve en taze pideyi en hızlı ve güvenli bir şekilde nasıl teslim ederim? Daha temiz bir ortam için daha fazla nasıl çalışabilirim gibi soruların cevabı, güler yüzlü çalışan personellerimizin işe olan bağlılık değerlerinde gizli. 

Pidexpress hizmet verdiği her sektöre eşit yaklaşmaktadır. 

Pideyi güzel yapan en iyi şey her işte olduğu gibi sevgi, odak, ustalık ve inançtır Ve biz en iyisini yapmak için en kaliteli malzemeler kullandık.

Pideyi en güzel ve kaliteli yapan pidexpress’i marka haline getirdik…

Bu yüzden şişli mecidiyeköy için en güzel pide, pidexpress’de…

Daha fazla güncel yazılarımız için; blog bölümünü ziyaret edebilirsiniz.