PideExpress

Hızlı, taze, çıtır pide...

En güzel pide nerede yenir


Pidesi en güzel mekanların içinde yer alan pidexpress şişli mecidiyeköy profilo alış veriş merkezinin içerisinde yer almaktadır. Hijyen ve ortam şartlarına dikkat eden pidexpress sunduğu lezzet kalitesiyle birlikte ”En güzel pide nerede yenir” sorusunun cevabını değerli müşterilerinden olum geri dönüş olarak almıştır.

En güzel pide nerede yenir

İyi bir yerde pide yemek istiyorsanız; lezzet kalitesinin ölçeğini damağınız ile tatlandırmak gerekiyor.Bunun için zaman ve mekan faktörü çok önemlidir. Pide tatlarını karşılaştırma yapabilmeniz için daha önce farklı yerlerde pide yemiş olmanız gerekiyor. Bu durumda güzel bir pide, kaliteli malzemenin kullanılmasıyla ortaya çıkıyor. 

Pidesi en iyi olan mekan hangisi

Güzel bir pide yemek istiyorsanız önce kullanılan malzemelerin kalitesini anlamanız geliyor. Daha sonrasında personelin işine olan bağlılığı ve davranışları önem taşıyor. Sonrasında hijyen ve çalışma koşulları ortaya çıkıyor. Bu sebeple iyi bir işletmeci, güzel ve iyi bir pide yapmak istiyorsa, önce çalışma kurallarına ve şartlarına uyması gerekiyor.
Tam da bu nokta da pidexpress devreye girerek yaptığı anketler ve geri dönüşler neticesinde olumlu ve eleştirisel yorumlar alarak kendini bir adım daha önde tutmayı başarmıştır.

En güzel pide nerede yenir

Pide ile ilgili güzel yorumlar okuduğumuz zaman, eleştirisel yorumlara da göz atıyoruz. Hatta eleştirisel yaklaşımlar, olumlu yorumlara göre daha fazla önem taşımaktadır.

Güzel bir pide, iyi bir eleştiri getirir.

Eleştirilmek, kendimizi ve yaptığımız işin asli değerlerini ortaya koymaktadır. Bu sebeple pidesi en güzel mekan olarak öncelikleri istek ve görüş kriterlerine göre belirledik.

Pidexress‘in müşterilerine sunduğu kısa anketler, işletmenin kendisini daha iyi bir planla durum değerlendirmesi yaparak geliştirmesine sebep oluyor. 

Pidexpress Mecidiyeköy Pide İçin En iyi tatları sunuyor
Mecidiyeköy Pidexpress

Tercih edilen pide mekanları

Sunum ve kalite değerleri bizim için çok önemlidir.
Bir pideyi sıcak sunmakla geç sunmak arasında derin bir fark vardır.

Pidexpress olarak tercih edilen pidesi en iyi mekanlar olarak yer almaktan mutluluk duymaktayız. En iyi ve sıcak sunulmuş pidenin verdiği tatla birlikte lezzetimizi yabancı ülkelere taşıyoruz.

Pideler Özel Fırın İle Üretiliyor

Pidelerin taze ve sıcak sunulması en önemli kriterlerimizden birisidir. Pidexpress ekibi pideleri özel yapılmış bir fırında, eşit derecede ısıtırak müşterilerin beğenisine sunmaktan mutluluk duymaktadır. Her şey sistematik bir şekilde çalışıyor. Fırının ısısını pidelerin çeşitliliklerine göre ayarlıyoruz.
Örneğin; kaşarlı pide ile sucuklu pidenin ısınma dereceleri farklıdır. Pidelerin taze, sıcak ve leziz olmasının başlıca nedenleri, fırın ısısının iyi ayarlanmasından geçiyor.

En güzel pide nerede yenir?

Pidesi en iyi olan mekanlar
En güzel pide nerede yenir

En güzel pide nerede yenir?

Pidexpress çalışanları bunun cevabını sizin damak tadınıza bırakıyor. İnce, çıtır, taze dilimlenmiş bir pideyi muhabbetle yemenin hazzını yaşatıyor olmaktan mutluluk duyuyor.

Özel sunumu ve görsel zarafetiyle göz kamaştıran pidelerin sıcak olarak servis edilmesi, başlıca önem verdiğimiz konulardan birisidir. Bu sebeple müşterilerimizin memnuniyetini göz ardı etmeden ”En güzel pide nerede yenir” sorusunun cevabını anketlerle olumlu bir şekilde alıyoruz. Bugün internet ve sosyal mecraların oluşturduğu platformda, müşterilerimizin bizleri lezzet referansı olarak göstermesini mutlulukla karşılıyoruz.
Günlük olarak kullanılan malzemelerin özenle hazırlanarak dondurulması, saklanması, muhafaza edilmesi konusunda hassas davranmaya önem veriyoruz. Hamurun yoğrulmuş kalitesini özel yöntemlerle birlikte açıp pide haline getiriyoruz. Özel fırınlarda ısıtırak servis edilmek istenilen pideleri, damak tadınıza ulaştırıyoruz. Bu yüzden mekanı güzel pidesi olan Mecidiyeköy Şişli Gülbağ gibi semtlerde bir çok firmalardan sipariş almaya devam ediyoruz.

En güzel pide nerede yenir

En iyi pide pidexpress'de...

Mecidiyeköy semtinde bulunan pidexpress işletmemiz, değerli müşterilerine en sıcak ve en iyi pideyi sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Geri bildirim ve anketlere önem vererek bir çok müşterilerimize daha iyi hizmet verebilme adına çalışıyoruz. Daha iyi bir pide yapmak için, daha fazla sevgiyle, bağlılıkla, azimle ve çalışma ruhuyla hareket ediyoruz.

Uygun Lezzet Çıtır Pide

Pidexpress Gülbağ Pide
En güzel pide nerede yenir
En güzel pide nerede yenir
Pidexpress

Pideler Hangi Şartlarda Üretiliyor

Pidexpress pideleri özel ve steril ortamlarda bone ve eldiven kullanılarak üretiyor.Mutfak ve hijyen temizliğine önem veren şişli pidexpress çalışanları, müşterilerinin odak düşüncelerini benimseyerek, dikkatli ve titiz davranmaya özen gösteriyor.

Profilo alışveriş merkezinde en iyi pide yapan işletme olarak, çalışanların hassas ve titiz davranmasını, belirli süreçlerde boş zamanları değerlendirerek eğitimden geçmesini özellikle benimsiyor ve önemsiyor. Pideleri hazırlarken ortam şartlarına önemle dikkat ediyoruz.

Kaliteli bir pide yemek için  kaliteli bir ortam bulunması gerekir. Biz değerli müşterilerimize bunu en olumlu bir şekilde yansıtmaya özen gösteriyoruz.Pideyi piden yapan şartlar, pidexpress’in onayından geçer.

Bone kullanıyoruz
önlük takıyoruz
Pidecpress Hijyen

İçiniz rahat olsun…

Pideleri yaptığımız ortamın görünümü ve güvencesiyle birlikte oluşturduğu kaliteyi, en iyi şekilde hizmete dönüştürmeye önem veriyoruz. Bu yüzden pideleri yerken içiniz rahat olsun.

”Mecidiyeköy’de bir pideci” yazımızı okumak ister misiniz? öyleyse tıklayın...

siparis@sislipidexpress.com