PideExpress

Hızlı, taze, çıtır pide...
Pide deyince Pidexpress
 
Mecidiyeköy Pidexpress
Pidexpress Şişli Pide

Pide deyince Pidexpress

Pidenin Türk tarihinde farklı bir önemi vardır. Özellikle hamuruna ve yöresine göre değişken tadı olmasına rağmen, bugün Türk toplumunda olmazsa olmaz olan damak tadına sahip bir yiyecektir. 

Şişli Mecidiyeköy semtinde bulunan pidexpress insanların damak tadını iyi analiz etmiş olmalılar ki, kısa sürede kalıcı lezzetle insanları kendilerine çekmeyi başarmışlar. Özellikle pide deyince aklınıza pidexpress geliyorsa mutlaka çevrenizdeki kişilerin bunu tasdik edecek deneyimi yaşadığını anlıyor olmalısınız. Çünkü Mecidiyeköy de en iyi pide yapan yer olarak bilinen pidexpress damak tadını yabancı müşterilerine hizmet vererek, uluslar arasına taşımıştır. 

Mecidiyeköy de pide hizmeti veren pidexpress büyük ve doyurucu olması özelliği ile her kesimin ilgisini çekmiştir. 

Pidexpress 2009 yılında kurulmuş olmasına rağmen bugün profilo alışveriş merkezi içerisinde binlerce kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Gıdanın en önemli sağlık besini olması bilinciyle yola çıkarak, bir çok müşterilere kullandığımız markaların bilgisini verdik. 

Pideleri en kaliteli malzeme kullanarak, en iyi şekilde servis ettik. Hijyen kurallarını göz ardı etmeden, şeffaf bir ortamda pideleri hazırlayarak müşterilerimizin damağına sunduk. 

 

Mecidiyeköy Pide

2009′ yılında hizmete açtığımız Mecidiyeköy’ de bulunan pide salonumuz bugüne kadar 10 binlerce müşterilerine hizmet vermiştir. Hızlı, taze, çıtır pideleri müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduk. Mecidiyeköy’de bir pideci arıyorsanız mutlaka misafirimiz olmalısınız. Çünkü bir daveti hak edecek bir müşterimizin binlerce arkadaşı olması bizi çok mutlu eder.

Pide deyince pidexpress

Pidexpress şişli mecidiyeköy de hizmet vermektedir. Express olması özelliğiyle pidelerinizi en taze bir şekilde, en kısa süre içerisinde hazırlıyoruz. Hatta pideniz hazır bile…

Bunun için sadece sizlerden 5 dakika istiyoruz. Özel geliştirilmiş fırınımız sayesinde 5 dakika içerisinde pideniz hazırlanmış oluyor.  Hem daha lezzetli, hem daha taze, hem daha çıtır.

Mecidiyeköy Pide
Güzel, teze, sıcak, çıtır  pide

Şişli’nin güzel yerinde hizmet veriyoruz

Şişli Mecidiyeköy profilo alışveriş merkezi içerisinde yer alan pidexpress merkezi bir olmasının avantajını yaşayarak, yakınında bulunan iş yerlerine ve okullara en kısa sürede motorize ekipler sayesinde, sıcak bir şekilde ulaştırıyor. Pidelerin sıcak, çıtır olmasına özen gösteriyoruz. 

Görüşleriniz bizim için önemli dilerseniz; yorumlar@sislipidexpress.com mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Anasayfaya dönmek için tıklayın…